לשמנים האתריים תכונות רבות , המשפיעות על גופינו ברמה פיזית, רגשית, מנטאלית ורוחנית. השְמנים מעניקים בריאות, יופי, רוגע, חוזק והתרוממות-רוח. בנוסף, הם פותחים אותנו לרבדים נוספים, ובין שאר הם גם מעוררי תשוקה (אפרודיזיקאים).

לפעמים הליבידו שלכם זקוק לחיזוק נוסף. פעמים אחרות הלחץ היום יומי גורם לכם לאבד את תשוקתכם,
רוצות לרענן את המיניות שלכן זה המקום לפרט את חשיבות השמנים האתריים בעיסויים חושניים.
אנו יודעים ששמנים אתריים עוזרים במצבים שונים ובפרט בעיסוי חושני, וכולנו רוצים ליהנות מידי פעם מעיסוי טוב , אז למה לא לשלב אותם יחד לחוויה מדהימה .

פעילות מינית חשובה. אולם התנהגות מינית ומשיכה מינית הם תהליכים מורכבים. וכולנו מכירים את האמרה: המוח הוא האיבר הארוגני ביותר בגוף! ומכיוון שהמוח ממלא תפקיד כה חשוב בתאבון המיני של האדם, אנו חושבים שעיסויים חושניים עם שמנים אתרים מכסים את כל הבסיסים. עיסוי מרגיע את הגוף והמוח, וכשאנחנו נינוחים אנו יכולים לחוש תחושות בצורה שונה. שמנים אתרים מגרים את המערכת הלימבית במוח ומשחררים רגשות, ולכן הופכים את החוויה המינית לעזה יותר.

בחירה נכונה בשמנים אתריים בעיסוי חושני ייגרמו לאיזון ההורמונים והרפייה של הגוף, חלק מהשמנים מגבירים את החשק המיני, בעוד שאחרים מעוררים את העוצמה ומשפרים את זרימת הדם. תמציות אחרות מגבירות הנאה מינית מה שהופך את המגע המיני לאינטימי ומעורר יותר. שמנים אתרים עם טכניקת עיסוי נכונה תגרום לחוויה מדהימה אצל המטופל!

שמורחים שמנים אתריים על העור , לשמנים יש השפעות מחממות. הניחוחות שלהם מגיעות למערכת הלימבית והופכים את הנפש להיות פתוחה יותר לגירויים. חלק מהשמנים משפרים את זרימת הדם ולכן הם מעוררים. הניחוחות שלהם יכולים לעורר תגובות רגשיות במוח,שמנים אחרים מורידים לחץ, חרדה ודיכאון ומרפים את הנפש והגוף . ואחרים מגבירים את התחושות שאתה חווה תוך כדי נגיעה ועיסוי.

השמנים הידועים ביותר בהיסטוריה כמעוררי תשוקה הם: יסמין, רוז, אילנג אילנג,פצ'ולי,ושמן עץ האלמוג.

1.שמן אתרי ורד אבסולוט
שמן זה משפר את מצב הרוח, מסייע בתפקוד המיני ומקל על דיכאון ורגשות שליליים. זו הבחירה המושלמת לגירוי נשי, מכיוון שהיא מעוררת רגשות חיוביים. שמן ורדים פועל גם נגד עייפות מינית והוא ממריץ את אברי המין. לריח זה יש גם השפעות מרגיעות, גם על מערכת העצבים והשרירים. זוהי אפשרות נהדרת לחיזוק ועידוד הליבידו.

2.שמן אתרי ילנג ילנג
ילנג ילנג הוא אחד השמנים הטובים ביותר לעוררות נשית. יש לו השפעות מרגיעות על הגוף. ילנג ילנג מאזן את מערכת העצבים, מווסת את לחץ הדם ואת קצב הנשימה. יש לו גם השפעות נוגדות עווית, מרגיעים את השרירים, אך זה עובד פלאים כטוניק. מכיוון שהוא מרחיב את כלי הדם, שמן זה משפר את זרימת הדם ולכן מעצים את התחושות בזמן קיום יחסי המין.

3.שמן אתרי פצ'ולי
שמן זה הוא אפרודיזיאק מצוין והוא אחד הטובים בעיסויים חושניים עם שמנים אתרים. זה משפר את מצב הרוח, מאזן את הנפש ומקל על לחץ. זו תרופה נהדרת נגד רגשות שליליים והיא מעוררת תגובות מיניות. השתמש בו כדי ליצור אווירה רומנטית.

4.שמן אתרי יסמין
שמן יסמין משחרר רגשות נסתרים ומעורר רגשות מיניים. זהו אחד השמנים האתרים האפרודיזיאקיים היעילים ביותר, מגביר את הליבידו, מגביר את האינטימיות ויוצר את התשוקה לרומנטיקה.

5.שמן עץ האלמוג (סנדלווד) הוא ניחוח ארוטי עם מתיקות עדינה. בעבר הוא שימש טקסי פולחן מיניים ומיוחסות לו סגולות אקסטטיות. הוא מעודד פתיחות רגשית ומשפר את החושניות הפיזית. סנדלווד יוצר אינטראקציה ספונטנית ומסייע לאוהבים לצאת מהקיבעון המיני.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *