עבור רבים הרעיון לקבל עיסוי אירוטי טנטרי יכול להיות מפחיד ומרתיע. מחקרים גילו את הסיבה העיקרית לכך שנשים רבות חוששות לנסות עיסוי כזה, פשוט משום שהם אינם יודעות מספיק מידע עליו. לאנשים יש השקפות סקפטיות למדי בנוגע לעיסויים ארוטיים או חושניים, ולכן אפשר לראות בכך טאבו לדון בהן, כלומר אנו נשארים באפלה על כל כך הרבה דברים שאנחנו רוצים לדעת.

אז אם את מוצאת את עצמך חוששת לא סגורה על עצמך, מעוניינת אך לא בטוחה … תני לי לשתף אותך בחוויית העיסוי החושנית הראשונה שלי אי פעם שהייתה לי בסוכנות פנטסי.

ידעתי שאני חייבת להאט את קצב החיים שלי ולהתמקד בעצמי, בגופי ובמוחי. זה גרם לי לחשוב על איך אפילו לא זכרתי את הפעם האחרונה שחזרתי מהעבודה בשעה מוקדמת או התיישבתי לאכול את ארוחת הערב שלי בלי לחץ, או אפילו סתם להנות ממקלחת מפנקת . חיי היו קדחתניים ובריאותי הנפשית סבלה בגלל זה.

החלטתי לנסות ללכת על טיפול קלאסי בעיסוי כדי להרגיע את עצמי ולאפשר לי את המרחב והרגיעה הזו כדי להרהר בעצמי ובמוחי. זה עבד נהדר בהתחלה והרגשתי שינוי חיובי בעצמי. עם זאת, כעבור זמן מה זה התחיל לדעוך והבנתי שחסר משהו בטיפול וזה היה התענוג או כמו שאומרים ללכת על הדובדבן של הקצפת!

קראתי רבות על עיסוי טנטרי אירוטי, והחלטתי ללכת על זה החלטתי שזה חוויה שאני חייבת לנסות, חיפשתי באינטרנט ונתקלתי באתר שמשך את תשומת ליבי והחלטתי להרים טלפון מעבר לקו ענה לי בחור שהציג את עצמו הוא דיבר ברוגע ועדינות נשמע מאוד סמכותי בעל ניסיון ואמין, וישר שווה אותי בקסמיו הרגשתי כבר ביטחון במהלך השיחה שלנו הוא הסביר לי על התהליך של העיסוי היה סבלני והתמקד בכל פרט ופרט אם עד אז עוד היו בי חששות אין נעלמו כמעט לחלוטין והחלטתי ללכת על זה וקבעתי תור לעיסוי .

ביום העיסוי לקחתי חדר בבית מלון החלטתי לפנק את עצמי כמו שצריך. הגעתי שעה לפניי העיסוי שלי עשיתי מקלחת מפנקת לבשתי בגד סקסי שמתאים לעיסוי מסוג זה וחיכיתי בקוצר רוח למטפל הכנתי דרינק לפניי הטיפול כדי להשתחרר,הכנתי את החדר עיממתי את האורות והדלקתי נרות ריחניים שיצרו ארומה מתוקה ומרגיעה. השעה הגיע ואז דפיקות בדלת אני פותחת המעסה קייל נכנס עם מיטת טיפולים ובחיוך שובה לב מציג את עצמו ומתחיל לאט לאט לשחרר את הדריכות שאני נמצאת בה. נראה שהוא מרגיש את שפת הגוף שלי ,הוא מציע להרים כוסית ומתחיל לספר על עצמו ועל תהליך העיסוי, יש לו חזות מרשימה גוף מדהים הרבה ביטחון כריזמה וניסיון שניקר עליו מה שגורם לי להתחבר אליו עוד יותר לפניי הטיפול עצמו.

אחריי שיחת היכרות קצרה הוא מכין את מיטת הטיפולים שלו ושם מוזיקה מרגיעה שמכניסה אותי לאווירה גם הדרינק עשה את העבודה, אני מורידה את הבגד הסקסי שהכנתי מבעוד מועד ונשארת עם החוטיני האהוב עליי ועולה על מיטת הטיפולים בציפייה רבה ומחכה כבר למגע הראשון של קייל.
ואז אני מרגישה את כפות ידייו הנעימות של קייל בלחיצות עדינות שעוברות על כל נקודה בגופי מתחיל לשחרר את שרירי גופי ואז משם עובר לשלב השני שמן חם שנשפך על גופי העליון תוך תנועות עדינות ומגע מעודן משם הוא גולש לישבן מעסה אתו קלות וממשיך לפלג הגוף התחתון בתנועות פיסול פשוט מגע מדהים ידיים שיודעות את העבודה ללא ספק.
בשלב השלישי העיסוי מתחיל להיות אירוטי וחושני יותר ויותר מה שגורם לקייל לשאול אותי אם אני מוכנה לעיסוי חושני ואינטימי יותר ואני משיבה בחיוב.
העיסוי עובר לאיזורים האינטימיים שאני עדיין שוכבת על בטני מה שגורם לי עוד יותר לעוף ולהתענג מהמגע, מרגישה שאני עושה אהבה עם המגע הקסום של קייל
בשלב מסויים קייל מבקש שאסתובב על הגב ומשם הוא ממשיך בעיסוי אירוטי מתמקד בהתחלה בחלק העליון ושוב גולש לחלק התחתון בטכניקות שמטריפות אותי מתקרב לאיזורים האינטימיים מה מה שגורם לי להגיע להנאה מטורפת ושהוא מרגיש שאני מוכנה לפינאלה הוא מגיע כמו שאמרתי לדובדבן שעל הקצפת….

לכן אם את מתלבטת אם לקבל עיסוי חושני או לא, אני מקווה שזה ישכנע אותך חוויה מאוד מומלצת שכל אחת חייבת לנסות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *