נקודות בגוף האישה הגורמות להעלאת החשק המיני במהלך עיסוי

עיסוי הוא אחת הדרכים הקלות והמהירות ביותר להביא הנאה לאדם. השפעה חזקה במיוחד היא עיסוי של אזור ארוגני, ישנה תפיסה שגויה כי עיסוי באזורים ארוגניים הם רק עיסוי באיברי המין . אך למעשה אזורים ארוגניים ממוקמים בכל גופו של האדם, ואם המטפל יודע את מיקומם, הוא יכול לספק למטופלת הנאה מינית מקסימלית.

במהותם אזורים ארוגניים מייצגים את נקודות ההנאה של הגוף. אזורים אלה מתהדרים ברגישות מוגברת שיכולה לעורר תגובה מינית חזקה. בעוד שלכל אדם יש דפוס עוררות ייחודי, אזורים ארוגניים אלה יכולים לגרום לתחושת גירוי מוגברת מסיבות שונות, כולל מיפוי חושי מובהק, אסוציאציות פסיכולוגיות וצפיפות עצבים. בלי קשר, פשוט די במגע קל ועדין כדי לעורר תגובה באזורים אלה.

ישנה תפיסה מוטעית פופולרית כי עיסוי באזור הארוגני נחוץ רק לגברים. למעשה, עיסוי ארוטי נחוץ ושימושי לכולם, במיוחד מכיוון שנשים יכולות ליהנות ממנו יותר, מכיוון שגוף האישה מטבעו רגיש יותר. בנוסף, עיסוי ארוטי לנשים יכול לעזור להגשים את החלום של אינטימיות עם בן / בת זוג מינם / ים (אך כדאי לזכור שהוא מתרחש ללא אינטימיות).
בתחילת הטיפול, כל הגוף מתחמם, מהראש והכתפיים דרך הגב ועד הישבן, ואיזור והרגליים. תשומת לב מיוחדת מוקדשת לכל האיזורים האורגניים והרגישים בגוף האישה.

כעת נפרט יותר לעומק על האיזורים הארוגניים "החמים" בגוף האישה במהלך העיסוי

צוואר
האזור הארוגני הראשון שלנו לא צריך שום הקדמה. כפי שרוב הנשים יכולות להעיד, עיסוי הצוואר גורם לעצבים מסוימים להגביר את ההתעוררות המינית, מכיוון שהעור באזור זה דק, לא צריך הרבה כדי להרגיש, אפילו תחושת הנשימה העדינה על עורפה של המטופלת יכולה להעביר צמרמורת,איזור הצוואר נחשב רגיש וסקסי במיוחד.

אוזניים
אוזניים מייצגות אזור ארוגני במלוא מובן המילה. לעתים קרובות, תאי האוזניים הם הנקודות הראשונות שמורגשות בטיפול בזמן עוררות מינית. על ידי עיסוי התחתית של אזור ארוגני זה, נשים אוהבות מגע עדין סביב אוזניהם. עם כל כך הרבה קצות עצבים, זה למעשה נקודה חשובה בדרך אל היעד הנכסף האורגזמה.

הידיים וכפות הידיים
בעוד הידיים קשורות בדרך כלל להענקת הנאה, הם יכולים גם לקבל גירוי מיני כאשר הם מטופלים בצורה נכונה. למעשה, מבחינת הרגישות, הידיים במקום השני רק לפה ולאיברי המין. לכן הקפידו לשים דגש גדול על הידיים וכפות הידיים בפרט לעורר את האזור הארוגני החושני הבלתי צפוי הזה עם שפע לחיצות עדינות, ועיסויים בטכניקות שונות, כדי לשמור על המטופלת מחוברת למטופל ולהיות בעוררות מינית לאורך כל הטיפול.

הגב התחתון
הגב מלא בשרירים ועצבים המגיבים בצורה חיובית למגע, הגב התחתון רגיש במיוחד ויכולה להוות חוויה מענגת במיוחד.
עיסוי אזור הגב התחתון ממש מעל עצם הזנב העשירה בקצות העצבים, יכולה להרפות את המטופלת וגם להגביר את זרימת הדם לאזור האגן שלה ולהגדיל את הרגישות שלו. מושלם למה שיבוא אחריי!

בטן
העובדה היא שהבטן היא אזור ארוטי במיוחד שאין להתעלם ממנו. שרירי הבטן של האישה מחוברים לנרתיק שלה, כאשר שרירים אלה מעוררים קלות במהלך העיסוי, הם גורמים להם להתכווץ , מה שבעצם מגביר את העוררות המינית. בנוסף הקרבה לאיברי המין הופכת אותו לרגיש יותר למגע.
מכיוון שהבטן התחתונה נמצאת צפונית לגבול איברי המין שלך, זה מקום שמרגש במיוחד לגעת בו. עם מעט גירוי קל, מה שיגרום לזרימת דם מוגברת לאזורים ארוגניים אחרים.

חזה
איזור החזה והפיטמות בפרט הוא משהו שנשים רבות נהנות ממנו, אבל זה העדפה אישית. רבים נהנים מסימולציה מסוג זה שמשחררת הורמונים הקשורים למין כמו אוקסיטוצין ופרולקטין, מחקרים מראים כי גירוי פטמות מעובד באותו אזור במוח כמו מגע לדגדגן ולנרתיק, מה שהופך אותו לחלק מרכזי בשילוש הקדוש של העונג הנשי.

רגליים וכפות הרגליים
עובדה מהנה: כפות הרגליים שלך לא נועדו רק להליכה. כשאתם נותנים עיסוי כפות רגליים, בעיקר לאצבעות הרגליים והקשתות מה שגורם למטופלת להתעוררות מינית ולעונג רב.
בכפות הרגליים והרגליים יש משהו באזור שיכול להעצים את חיי המין שלך. איזור הקרסוליים והיריכיים הפנימיים הם רגישים למדי בעל עיצבובים רבים.
דבר שיעורר את זרימת הדם לאיברי המין של המטופלת ויגביר את החשק המיני וישפר את הביצועים המיניים.

הנרתיק והדגדגן
העיסוי בנרתיק מורכב מנגיעות, משיכות עיסוי ולחץ בעוצמות שונות בכל אזור איברי המין אצל נשים נמצאים עצבים רגישים, בעזרת מגע מיומן אשר יכול לגרום לעוררות מינית חזקה ואף להגיע לאורגזמה. לשם כך, צריך מטפל מיומן שיידע לגעת בנקודות הנכונות באיבר המין של המטופלת כדי להגיע להנאה מקסימלית.
הדגדגן הוא החלק היחיד בגוף האדם שמטרתו היחידה היא לספק הנאה. עם 8,000 קצות עצבים ארוזים בחלל קטן כל כך קטן, נקודת העל של כל אישה!
כל דגדגן מעט שונה מבחינת הרגישות; אפילו לחץ קל מקצות האצבעות עשוי להיות יותר מדי עבור חלק מהנשים, בעוד שאחרות צריכות לקבל גירוי רב יותר.
שימוש בקצות האצבעות ועיסוי עדין של הדגדגן, בשילוב תנועה סיבובית, או בתנועות כלפי מעלה ומטה.
מהירויות ולחץ שונים גורמים לעונג והנאה מקסימלית ומשתנה בין מטופלת למטופלת.

עכשיו כשאת יודעת יותר על הנקודות החמות בגוף שלך, שיכולים לגרום לך להנאה מינית מקסימילת ולאורגזמה ,זה הזמן להתקשר אלינו להזמין את העיסוי הארוטי הבא שלך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *